“Vishu se nuk je në Amerikë”! Enca i mbyll gojën komentuesit

08:51 / E martë, 28 Gusht 2018

Enca Haxhia dy ditë më parë publikoi projektin e saj të ri.

Bëhet fjalë për këngën me titull “Rendez Vous”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Si çdo herë, edhe kësaj radhe, këngëtarja vjen tejet atraktive në klip dhe nuk mungojnë skenat e ‘nxehta’.

Në rrjete sociale, një ndjekës e ka kritikuar atë për zhveshje, duke i shkruar “Djalli vet vishi moj se nuk je ne amerik.!!!”.

Këngëtarja nuk ngurroi dhe iu përgjigj atij me “Per momentin jam ne New York”.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400