Vjehrri i Tunës, një artist i merituar (Foto)

21:16 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Sot po flitet për martesën e këngëtares Altuna Sejdiu me muzikantin dhe trajnerin e fitnesit Patris Berisha

Tuna gjithë jetën e saj është marrë me muzikë dhe gjithashtu po shkon nuse në një familje muzikantësh.

Patrisi është djali i kompozitorit të mirënjohur kosovar Tomor Berisha dhe vëllai i Robert Berishës.

Vjehrri i Tunes është shfaqur së fundi edhe në videoklipin e këngës “Fund” të Majkut.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400