Vjollca Haxhiu me veshjen dhe grimin më të bukur ndonjëherë…Por fustani i zbulon shumë…

01:51 / E martë, 21 Nëntor 2017

 

Këngëtarja Vjollca Haxhiut është një këngëtare mjaft e dashur për të gjitha moshat, transmeton ORAinfo.

Kjo sepse, Haxhiu realizon këngë të zhanrit popullor por edhe të atij zbavitës, të cilat ҫoherë rezultojnë të suksesshme.

Vjollca është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën duhet tejet e bukur dhe elegante si dhe fustani që ka veshur është i hapur tek pjesa e gjoksit…

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400