Vlora Çitaku publikon bisedën private me këtë person të dashur: Përgjithmonë..

11:31 / E hëne, 18 Qershor 2018
Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku është mjaft e pëlqyer nga publiku.

Përveç karrierës së bujshme profesionale, ajo është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale ku publikon fotografi të llojllojshme, shkruan lajmi net.

Në këtë që ka ndarë me ndjekësit së fundmi, ajo ka publikuar bisedën private me nënën e saj gjersa thonë fjalë të bukura njëra-tjetrës.

Veç me ju thanë që ju dua, une ty mas shumti në botë, të dua, #Nana, Përgjithmonë, Dashuri”, janë fjalët e tyre.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400