Vogëlushja më e bukur në botë, Instagrami i saj “shpërthen” nga shikimet dhe pëlqimet

14:55 / E mërkure, 11 Janar 2017

 

Vogëlushja Anastasia Knajzeva nga Rusia, është vetëm 5 vjeç dhe cilësohet si vajza më e bukur në botë.
Në llogarinë e saj në Instagram, e cila 350 mijë ndjekës, janë publikuar fotografi të reja ku ajo duket vërtetë shumë e bukur.

Fotografia e fundit ku ajo shijon dimrin është parë mbi 35,000 herë dhe ka mbi 10,000 pëlqime.

Hidhini një sy fotove të saj:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400