William Levy çmendi femrat anë e mbanë botës, por shikoni si dukej para shumë vitesh

11:41 / E premte, 10 Gusht 2018

Ai është kubanezi që ka çmendur femrat në çdo cep të botës.

William Levy aktori i telenovelave meksikane është një sex symbol.

Por nëse i hidhni fotos së publikuar bukët se koha ka bërë një mrekullia me atë nga koha kur ishte një djalosh jo shumë i njohur e deri më tani që është pjesë e Hollywood, transmeton gazeta express.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400