Wow: Linda Morina e puthë Milaim Zekën live në emision

23:28 / E diell, 20 Maj 2018

 

Në emisionin Kojshia Show këtë të diele ishin të ftuar Milaim Zeka dhe Linda Morina, shkruan InfoKosova.

Në nje moment Linda Morina nuk heziton dhe e puth Milaim Zekën, por edhe Mialimi nuk ja len keq…/InfoKosova/

Për më tepër ndiqeni emisionin më poshtë:

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400