Wow! Remzia vjen me një pamje befasuese, do ta kompleksojë edhe rejën e saj

14:24 / E enjte, 12 Korrik 2018

Remzie Osmani është ndër këngëtaret me të dashura për publikun tonë.

 

Pos për këngët e saj, ajo është e njohur edhe për elegancën në çdo paraqitje.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

Ajo që merr vëmendjen janë sytë me ngjyrën hipnotizuese.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400