Xhaka vazhdon ta bëjë shqiponjën, kësaj radhe me një person te veçantë

21:20 / E mërkure, 18 Korrik 2018

Granit Xhaka është në pushime me të dashurën e tij, Leonitën dhe tani ka postuar në Instagram një foto duke bërë shqiponjën.

Ylli i Arsenalit pati paraqitje fantastike në Kupën e Botës ku momenti më i mirë i tij ishte goli i shënuar kundër Serbisë.

Foto e fundit që ka publikuar Granit Xhaka.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400