Xhakarta e “O sa mirë” ju lë pa fjalë me një foto nga Turqia

21:36 / E martë, 13 Mars 2018

 

Quhet Arta Elezaj, është modele me pamje karakteristike, e së fundi po merret edhe me aktrim, ku po i shkon shumë mirë, madje është bërë e njohur.

Bukuroshja kaçulse nuk ekspozohet shumë. Rrallë shihet rrugëve dhe nuk le shumë hapsirë të konkludohet rreth jetës së saj private.
Bukuroshja, që tashmë njihet përmes “O sa mirë”, ku e luan rolin e Xhakartes, pak kohë më parë ka qenë në Turqi, ku shihet se ka kaluar shumë mirë, shkruan “Kosovarja”.

Në fotot nga Turqia shihet vetëm. Ama, a ishte vetëm realisht?

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400