Xhakarta e “O Sa Mirë” tregon sa seksi është me fotografi nga plazhi

13:15 / E mërkure, 13 Qershor 2018

Arta Elezaj, aktorja e cila bëri bujë falë serialit “O sa mirë”, tashmë po vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me çdo lëvizje të saj, shkruan Kosovarja.

Në rrjetin social Instagram, ajo është mjaft aktive, aty ku publikon shumë fotografi, shpesh herë edhe provokuese.

Ajo shquhet për linjat e saj trupore shumë seksi, e cila e ka dëshmuar shpesh herë.

E për të na rikujtuar edhe një herë, “Xhakarta” vjen sërish me një postim nga plazhi, teksa pozon e veshur me një fustan të thjeshtë ngjyrë të kaltër, duke u karakterizuar edhe nga kaçurrelat e saj.

Kaq sensuale është shfaqur ajo tani

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400