Xhbanja mahnit në imazhin e fundit, zbulon pak nga gjoksi i saj

15:50 / E enjte, 24 Maj 2018
Aktorja e njohur e serialit “O sa mirë”, Arjola Demiri është mjaft e dashur për publikun,
Me rolin e saj të Xhbanes në serialin e lartpërmendur ka arritur të fitojë zemrat e shumë nga publikut që e ndjekin vazhdimisht, shkruan lajmi net.

Edhe pse në serial duket si një vajzë “burrneshë”, në jetën e përditshme Demiri shfaqet me plot sharm dhe elegancë.

Në imazhin e fundit që ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit në Instagram, Arjola provokon paksa me format trupore, gjersa zbulon më shumë nga gjoksi i saj.

Kujtojmë që aktorja Demiri është nënë e tre fëmijë edhe pse duket mjaft në formë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400