Xhemi surprizon Arbanën pas emisionit: Të kam shpirt!

11:08 / E diell, 18 Shkurt 2018

33

Pas nisjes së emisionit të parë të sezonit të ri të “Dua të të bëj të lumtur” duket se edhe moderatorja Arbana Osmani është surprizuar dhe lumturuar shumë.

Ajo ka publikuar një video në rrjete sociale në të cilën është surprizuar në lokal, ndërkohë që i kanë ardhur dy tufa lulesh nga mikeshat e saj mes tyre edhe moderatorja Xhemi Shehu.

Krahas videos Xhemi, e cila ka hapur një adresë të re në rrjete sociale është shprehur se e ka shpirt Arbanën.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400