Xhensila bën atë që çdo grua do të duhej ta bënte gjatë shtatzënisë(FOTO)

13:40 / E mërkure, 21 Mars 2018
Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është në muajin e pestë të shtatzënisë.
E ajo ka filluar menjëherë të kujdeset për veten dhe foshnjën.

Këtë po e bën duke u ushqyer shëndetshëm por nuk po i lë anash as ushtrimet, gjë kjo e cila është e domosdoshme për një grua shtatzënë e cila dëshiron të ketë një shtatzëni të qetë dhe një fëmijë të shëndetshëm.

Atë që po e bën Xhensila do të duhej ta bënte secila grua që mbanë një fëmijë në barkun e saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400