Xhensila dhe Andrra së bashku në darkë me burrat e tyre…Të dyja me pamje të ‘tmerrshme’…

00:11 / E shtunë, 13 Janar 2018

 

Xhensila Myrtezaj dhe Andrra Destani sonte kanë dalur në darkë me bashkëshortët e tyre, Bes Kallakun dhe Sinan Hoxhën, shkruan ORAinfo.

Të gjithë së bashku duket se po kalojnë një kohë mjaftë të mirë.

Këtë e ka treguar Sinani përmes postimit të një fotografie në rrjetin social Instagram.

E ajo që bie në sy është pamja e dy zonjave, të cilat janë shfaqur pa grim…

Nje darke me miqt tane! @bes_kallaku @andrradestani @xhensilamyrtezaj

A post shared by Sinan Hoxha (@sinanhoxha_) on

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400