Xhensila Myrtezajnuk mund t’i kalonte më mirë ditët e fundit të shtatzënisë

13:55 / E enjte, 14 Qershor 2018

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke jetuar momentet më të mira dhe në jetën e saj personale po ashtu dhe në atë profesionale.

Bashkëpunimi me këngëtarin Ardian Bujupi u kthye në një sukses të padiskutuar. Ndërkohë që shijon gjithë efektin që ka shkaktuar kënga e sa je re Xhensila po relaksohet buzë detit.

Këto janë ditët afër fundit dhe pritjes së ëmbël po i mbaron afati. Xhensila së shpejti do të bëhet nën e një vajze.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400