Xhensila u bë nënë për herë të parë, mësoni emrin e veçantë

20:31 / E enjte, 12 Korrik 2018

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku u bënë prindër për herë të parë.

Xhensila solli në jetë fëmijën e saj të parë, që sipas Iconstyle.com emri i veçantë që ata kanë zgjedhur për vajzën e tyre, është Ajka, shkruan lajmi net.

Një emër shumë i bukur dhe unik që mund të mos keni dëgjuar më herët.

Sipas të njëjtave burime, Xhensila ka sjellë në jetë vajzën me lindje çezariane, dhe kjo ka ndodhur rreth orës 11.50 të ditës së sotme në një nga spitalet private në Tiranë.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400