Xhensilën nuk e kishim parë kaq bukur me lejla!

16:03 / E martë, 13 Shkurt 2018

 

 

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është duke shijuar disa ditë pushimi në Santorini së bashku me bashkëshortin e saj aktorin Bes Kallaku.

Pas fotove mjaft të bukura të  mëngjesit me pamjen e mrekullueshme të Santorinit, këngëtarja ka publikuar një sërë fotosh të tjera.

Në këto foto ajo shfaqet e veshur me një fustan mjaft elegant lejla duke u dukur mjaft në formë.

Pak ditë më parë ajo u komentua sërish nëse është shtatzënë ose jo dhe sërish Xhensila i mohoi këto zëra

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400