Yjet që u kapën duke bërë seks në publik (Foto)

23:54 / E enjte, 05 Janar 2017

 

Yjet botërore dallohen për fantazinë seksuale të cilën nuk hezitojnë ta shprehin në publik.

Kështu, disa prej tyre në vende nga më bizaret nuk hezituan që të realizojnë marrëdhënie intime.

Nëse ju pëlqejnë këta të famshëm, sigurisht se nuk do ju pëlqejë ajo çfarë këta kanë bërë.

Crissy Teigan dhe John Legend

Këta dy të famshëm pranuan se kishin bërë seks gjatë fluturimit të tyre me avion nga SHBA-të për në Tajlandë për ta vizituar familjen e Teigan. “Ne ishim duke fluturuar për në Tajlandë për t’i parë prindërit e mi dhe ishim nën batanije,” pranoi Teigan. “Ne nuk u vërejtëm shumë. Mendoj se duhet të marrim një trofe për këtë,” shtoi ajo.

Angelina Jolie dhe Billy Bob Thorton

Para se të krijonte një familje me Brad Pitt, Angelina ishte e ‘zënë’ me aktorin e ‘Bad Santa’. Billy Bob pranoi se ai kishte bërë seks me Jolie-n rrugës për në MTV Movie Awards.

Kirsten Dunst dhe Jake Gyllenhaal

Po, bukuroshja nga ‘Sipder-Man’ ishte parë duke bërë seks në publik me bukuroshin nga ‘Nightcrawler’. “Ne bëmë seks në veturë, banjo, madje edhe në det,” tha Dunst.

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth

Lista nuk mund të bëhet pa e përfshirë Miley Cyrus në të. Siç duket, këta të dy kanë bërë seks në tavolinë gjatë një feste.

Chris Brown dhe Rihanna

Këta dy të fundit, Rihanna dhe Chris, janë kapur duke bërë seks në publik apo thënë më saktë, në kabinën e klasit të parë të një avioni. Kjo nuk ishte hera e vetme, pasi që ata janë parë duke bërë seks edhe në plazh.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Të fundit
Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400