Yllka Kuqi e uron vitin e ri edhe me 10 janar (Foto)

16:08 / E mërkure, 11 Janar 2017

Këngëtarja e talentuar gjakovare, Yllka Kuqi duket se është ndarë shumë e kënaqur me një fustan të cilin e kishte veshur për Vitin e Ri. 

Kjo dëshmohet në postimin e saj të fundit ku Yllka e uron vitin e ri edhe pas dhjetë ditësh vetëm sa për të treguar fustanin e saj të qejfit.

“Gëzuar viti i ri përsëri” shkruan Yllka në Instagram.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400