Yllka Kuqi shfaqet në krahët e burrit të saj, në këtë gjendje se keni parë kurrë (Foto)

01:18 / E diell, 14 Janar 2018

 

Yllka Kuqi është një nga këngëtaret më të komentuara të estradës, kjo për faktin se ajo shquhet për linjat e saj trupore

Por Yllka kësaj radhe nuk ka ekspozuar hiret e saj, por ka vendosur të tregoi se sa është e dashuruar në bashkëshortin e saj.

Ajo ka postuar një fotografi në krahët e tij dhe pavarësisht viteve të shumta që është me të, ajo tregon se dashuria gjithnjë e shumë rritet.

Kështu të paktën është shprehur së fundmi në një emision ajo teksa ka folur për bashkëshortin e saj.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400