Zaimina Vasjari na prezanton ‘bishën’ e saj

17:59 / E shtunë, 23 Qershor 2018
Zaimina Vasjari është ndër emrat më të komentuar në shtypin rozë.
Ajo prej kohësh ka lënë pas angazhimet në muzikë dhe është përkushtuar në jetën private, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta InfoPress.

Së fundi, ajo ka realizuar një video përmes së cilës ka treguar veturën e saj luksoze, ndërsa mbishkrimi që i ka lënë është “Bisha”.

Kujtojmë që muaj më parë, Zaimina solli në jetë vajzën Khloe, për të cilën ajo kujdeset vazhdimisht.

Video Player

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400