Zanfina Ismaili tregon se kur do të martohet

21:23 / E mërkure, 11 Korrik 2018
Zanfina Ismaili është njëra nga artistet më pak të angazhuara në skenën muzikore.

Ajo nuk është aktive në projekte muzikore por në rrjete sociale me imazhe të shumta mban afër një numër të madh të fansave, shkruan lajmi net.

Në llogarinë e saj Instagram, Zani ka pranuar një pyetje nga një fans duke i thënë se kur do të martohet.

“Kur do ti jep fund (BEQARIS), kur tme teket po s’po du. Krrrrk”, shprehet ajo edhe pse nuk dihet nëse këngëtarja është në një lidhje të mundshme.

Po ashtu, përmes këtyre pyetjeve Ismaili tregon se këtë vit vjen me projekte të reja muzikore, duke mos dhënë detaje më të hollësishme.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400