Zanfina shoqërohet me një gotë verë për Shën Valentin

23:32 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

 

Këngëtarja Zanfina Ismaili zyrtarisht ende vazhdon që të jetë beqare

E kështu duket se e ka zënë edhe Dita e Shën Valentinit këngëtaren kosovare.

Në një fotografi që ajo e ka postuar nëpër rrjetet sociale, Zanfina shihet e veshur bukur derisa në dorë ka vetëm një gotë verë.

Por, ajo çka mbetet enigmatike është se a ka qenë e shoqëruar këngëtarja nga ndonjë person tjetër në rastin konkret.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400