Zbulohet çmimi i veshjes së Era Istrefit në Botëror!

08:18 / E enjte, 19 Korrik 2018
Pak ditë më parë ka përfunduar Kampionati Botëror “Russia 2018”.

Era Istrefi, Will Smith dhe Nicky Jam ishin në përmbyllje të natës finale me këngën zyrtare të Botërorit “Live it up”, shkruan lajmi net.

Ata shkëlqyen me performancën e tyre gjersa veshja e artistes Istrefi rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve, pasi ishte shumë e veçantë.

E kjo veshje e Erës është zbuluar nga faqja “Whattheywearin”, e cila komplet kushton hiq më pak se 500 euro.

Era na bëri krenarë të gjithëve teksa bëri shqiponjën në stadiumin “Luzhniki”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400