Zbulohet dhurata e Armina Mevlanit për Shën Valentin

14:14 / E mërkure, 14 Shkurt 2018

 

Sot më shumë se kurrë VIP-at shqiptarë kanë ”mbushur” Instagramin me buqeta nga më të ndryshmet dhe me foto me rastin e festës së Shën Valentinit.

Janë të shumta të famshmet shqiptare ato që kanë ekspozuar dhuratat e marra ditën e sotme. Një nga ato është dhe Armina Mevlani.

Armina Mevlani është një nga blogeret më të famshme në Shqipëri. Ajo është edhe e dashura e ish kryeministrit Berisha.

Ajo nga krevati i saj na ka zbuluar edhe dhuratën që Shkëlzeni i ka dhuruar.

Në foton e postuar në Instasoryn e saj, ajo na ka zbuluar se i është dhuruar nje letër dhe një kuti e cila duhet të jetë një bizhu.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400