Zbulohet e dashura e Ledri Vulës?

13:37 / E diell, 26 Gusht 2018

Gjithmonë Ledri ka qenë i përfolur për lidhjet e tij të dashurisë të cilat shumë shpejt janë zbuluar sado që ai është munduar t’i mbaj ato larg mediave.

Ditë më parë kur Ermal Fejzullahu festoi ditëlindjen, aty ishte dhe Ledri Vula me të dashurën e tij, Sara Hoxha. Ndonëse asnjëherë nuk është publikuar ndonjë fotografi ku ajo duket qartë, GazetaBlic ka siguruar një video të saj e që është po e asaj nate të ditëlindjes së Ermalit.

Deri tani Ledri në asnjë intervistë të tij nuk ka folur për të, por duke bërë të ditur se tashmë ai veçse ka gjetur “Princess Diana-n” e tij!

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400