Zbulohet emri i veçantë i vogëlushes së Besit dhe Xhensilës!

16:55 / E enjte, 12 Korrik 2018

Pritjes së ëmbël për çiftin i erdhi fundi!

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku u bënë mesditën e sotme prindër për herë të parë.

Burime  për “Iconstyle.al”  kanë bërë të ditur se emri me të cilin është pagëzuar e vogla është Ajka. Në gjuhën shqipe ajka ka kuptimin e pjesës më të mirë, e cila është përzgjedhur me kujdes.

Dy ditë më parë Besi dhe Xhensila treguan përgatitjet e fundit që po bënin për të mirpritur të voglën e tyre.  Xhensila publikoi në Instastory një foto ku tregonte se si po e zbukuronte dhomën e vogëlushes së saj.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400