Zbulohet lidhja e këngëtarit të njohur, kapet mat duke u puthur me modelen

17:53 / E martë, 14 Nëntor 2017

Ajo është një nga modelet më të famshme e ndërsa ai po po aq i njohur  si këngëtar. Hailey Baldwin dhe Shawn Mendes mbrëmjen e së dielës janë parë duke u puthur në mënyrë pasionante në festën pas ndarjes së çmimeve MTV EMA.

Persona pranë dyshes kanë bërë të ditur se kanë kohë që janë së bashku. 20-vjeçarja në vitin 2015 ka pasur një romancë të shkurtër me Justin Bieber dhe që prej asaj kohe, nuk dihej asgjë për jetën e saj private.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400