Zbulohet sozia e Eni Çobanit, nuk do ta besoni për kë bëhet fjalë

15:42 / E martë, 14 Nëntor 2017

Eni Çobani është një nga emrat më të dashur të publikut shqiptar, që prej kohës kur ajo u bë e njohur nga emisioni ‘Shihemi në gjyq’ .

Juristja që ka mundur të sheshojë problemet e shumë shqiptarëve ka një ‘sozi’. Bëhet fjalë për aktoren turke Zeynep Eronat. Zeinep u bë një emër i njohur për shqiptart me rolin e saj në telenovelën turke ‘Shamikuqja’.

Aktorja turke luante rolin e nënës së Iljazit, personazhit kryesor në telenovelë. Nga fotot bie në sy ngjashmëria mes Enit dhe Zeynepit.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400