Zëdhënësja ruse poston padashje foton lakuriq (Foto 16+)

16:48 / E diell, 12 Gusht 2018

Një selfie lakuriq është postuar aksidentalishtnë llogarinë zyrtare të Instagram të Ministrisë së Mbrojtjes Ruse, ç’ka ka shkaktuar zhurmë të madhe në rrjet. Pretendohet se zëdhënësja ruse Rossiyana Markovskaya ishte prapa këtij postimi.

Fotoja u postua dhe u fshi shpejt në llogarinë e verifikuar Mil_Ru e cila zakonisht tregon arsenalin ushtarak të Vladimir Putinit.

Disa përdorues thanë se fotografia u postua nga ish-gazetarja dhe tani zëdhënësja Rossiyana Markovskaya, një bukuroshe shumë e njohur në Rusi.

Rossiyana njihet për fotot e saj provokuese në Instagram që kanë bërë të mbledh shumë ndjekës të cilët rregullisht i dërgojnë lule.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400