Zhvishet “vajza e artë” (Foto+16)

23:53 / E shtunë, 12 Gusht 2017

Në industrinë e filmit ajo e ka nofkën si “vajza e artë” pasi që shumë e re e fitoi Oskarin

Është kjo Jennifer Lawrence e cila ka pozuar nudo për revistën e njohur Vogue, derisa fansat e saj edhe njëherë e kanë kritikuar aktoren për ndarjen e saj me Chris Pratt.

Jennifer është zhveshur për edicionin e shtatorit të revistës Vogue.

26 vjeçarja është paraqitur pa shumë make up, me kaçurrele por shumë seksi, derisa e ka shpërndarë një imazh falas në faqen e saj në Instagram

Fituesja e çmimit Oskar paraqitet edhe në këtë fotosesion me një groteskë të paparë duke e vërtetuar se e meriton epitetin e vajzës së artë.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400