Zonja Merri paralajmëron këto shenja: Do merrni një shumë të madhe parash, por kujdes

22:08 / E diell, 18 Shkurt 2018

 

 

Me “Marsin në Shigjetar” do bëjmë beteja për horizonte te reja, do krijojmë plane strategji në mënyrë që të njohim dhe përvetësojmë diçka që ndryshon në të dhënat tona të deritanishme njofton Meri. 

“Neptuni në të njëjtën kohë krijon diçka në ambient të paqartë të mjegullt. Një maskë e fsheh ikonën reale të njerëzve rreth nesh apo situatave që na shqetesojnë.

Gjithsesi ne idealizojmë dhe papritur ndjehemi të tradhetuar të zhgënjyer dhe të zhveshur nga ëndrra. Do ndihemi pa kurajo, pa optimizëm”, njofton astrologia në parashikimin e yjeve teksa për njërën nga shenjat shkruan se do marrë një shumë të konsiderueshme parash, por duke manipuluar.

“Ujori do jete ne kerkim te nje shume te konsiderueshme te cilen mund ta arrij me ndonje manipulim”, shkruan Meri.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400