​Formacioni i javës në La Liga

23:49 / E martë, 23 Janar 2018

 

La Liga spanjolle ka publikuar formacionin më të mirë të javës, i cili është i mbushur me lojtarë të Barcelonës dhe Real Madridit

Katër lojtarë të Barcelonës dhe tre të Real Madridit janë përfshirë në formacionin më të mirë të javës së 20 të La Ligas.

Dy lojtarë të tjerë janë të Villarealit, ndërsa nga një lojtar kanë Athletic Bilbao dhe Sevilla.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400