​Gjest i madh nga Ronaldo pas fitores ndaj Sevillas (Video)

23:30 / E enjte, 05 Janar 2017

 

Cristiano Ronaldo ka qenë shumë i lumtur me fitoren e Real Madridit ndaj Sevillas

Zinedine Zidane kishte vendosur që ta pushonte Cristiano Ronaldon ndaj Sevillas, ndeshje të cilën Real Madrid e fitoi 3:0.

Portugezi pas ndeshjes ka pritur bashkëlojtarët e tij në tunel të stadiumit, ku ka përgëzuar të gjithë një nga një.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400