​Pogba i kthehet skuadrës së Manchester Unitedit

16:47 / E hëne, 06 Gusht 2018

Mesfushori i Manchester Unitedit, Paul Pogba, i është bashkuar skuadrës së tij në Mançester. Ai deri tani ishte në pushim pasi që ishte i përfshirë në Kupën e Botës, në të cilën fitoi medalje të artë.

Agjenti i tij, Mino Raiola, thuhet se ka udhëtuar gjithashtu për në Mançester, për t’i bindur drejtuesit e klubit t’ia shesin francezin Barcelonës para se të mbyllet afati kalimtar, transmeton Gazeta Express.

25-vjeçari, i cili nuk mori pjesë në asnjë ndeshje të turnet parasezonal, shihet në një video duke u përqafuar bashkëlojtarin e tij në Manchester United, Eric Baillyn. Këtë video e ka postuar Bailly në llogarinë e tij në Instagram.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400