48 orë të mëdha për Liverpoolin (Video)

08:52 / E shtunë, 13 Janar 2018

Liverpooli pritet t’i gëzoi tifozët e saj në 48 orët e ardhshme. Skuadra e madhe angleze është fare pranë marrëveshjes për të marrë në janar supermesfushorin afrikan, Naby Keita.

Ylli i Leipzig do të duhej të bashkoj me Reds në verë, por që Klopp ka bërë hapa të mëdhenj për të marrë Keitan në janar.

Thuhet se marrëveshja do të përfundoi në 48 orët e ardhshme pasi që Liverpool do t’i paguaj skuadrës gjermane 15 milionë euro shtesë për ta marrë atë në këtë afat kalimtar.

Keita pritet të jetë zëvëndësim i Coutinhos që kaloi te Barcelona

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400