6 transferet më të shtrenjta në ditën e fundit në Premier League

18:05 / E enjte, 09 Gusht 2018

Marreveshjet e ”minutave të fundit” janë gjithnjë të përcjellura me panik, por kjo nuk nënkupton se klubet e mëdha angleze nuk i kanë shpenzuar paratë e tyre aty ku duhet në ditën e fundit të afatit klaimtar veror.

Gjashtë klubet e mëdha të Premier League të gjithë e kanë në traditë të nenshkruajnë me ndonjë lojtarë, pavarsisht çmimit të tyre.

Në këtë artikull mund t’i shihni transferimet e mëdha që kanë ndodhur në ditën e fundit të afatit kalimtar veror në Premier League.

Arsenal – Mesut Ozil (2013)

Chelsea – Danny Drinkwater (2017)

Liverpool – Chamberlain (2017)

Manchester City – Robinho (2008)

Manchester United – Anthony Martial (2015)

Tottenham – Moussa Sissoko (2016)

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400