Agjenti i Dzekos në Londër, ky është lajmi i fundit

23:20 / E martë, 23 Janar 2018

 

“Calciomercato” shkruan që agjenti i boshnjakut, Irfan Redzepagic, ka udhëtuar drejt Londrës për të mbyllur detajet e fundit.

Edin Dzeko është shumë pranë kalimit te Chelsea.

Sulmuesi i Romës ka arritur marrëveshje me klubin londinez, përcjellë “Lajmi.net”.

“Calciomercato” shkruan që agjenti i boshnjakut, Irfan Redzepagic, ka udhëtuar drejt Londrës për të mbyllur detajet e fundit.

Ndërkohë, Dzeko është në Genoa, ku Roma nesër ballafaqohet me Sampdorian.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400