Agjenti i Ozilit zbulon klubin ku do të luaj

00:55 / E enjte, 12 Tetor 2017

 

Agjenti i Mesut Ozil, Erkut Sogut ka zbuluar të ardhmen e mesfushorit.

Agjenti turk ka thënë se mesfushori gjerman dëshiron që të qëndroj në Angli edhe për dy apo tre vite, pasi është i lumtur aty.

“Ne jemi të lumtur që Fenerbahce është duke e kërkuar transferimin e Mesut Ozil, por ende nuk ka arritur asnjë ofertë”, ka thënë Sogut, transmeton ORAinfo.

“Edhe po të arrinte, ne nuk do të mund ta pranonin, pasi Ozil është i lumtur në Premier Liga dhe dëshiron që të vazhdoj për dy apo tri vite. Kontrata me Arsenalin skadon në verën e ardhshme, por ne jemi në rrugë të mirë për ta rinovuar atë”, ka shtuar agjenti i Ozilit, duke bërë me dije se ai mund të mos transferohet as tek Manchester United.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400