Alisson – Liverpool, vjen vendimi i madh

21:50 / E martë, 12 Qershor 2018
“Reds” janë dorëzuar për portierin e Romës, Alisson Becker.

Liverpooli e ka një lajm të keq për tifozët e tij.

“Reds” janë dorëzuar për portierin e Romës, Alisson Becker,

Roma ka kërkuar 107 milionë dollarë për brazilianin.

Këtë shumë nuk ka qenë i gatshëm ta ofrojë Liverpooli, që tashmë kërkon portier tjetër

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400