Argjentina në panik, Aguero humb ndjenjat në dhomat e zhveshjes – Dërgohet me urgjencë në spital

00:57 / E mërkure, 15 Nëntor 2017

 

Një moment paniku ka ndodhur në dhomat e zhveshjes së Argjentinës ditën e sotme.

Në pushimin e pjesës së parë, në ndeshjen kundër Nigerisë, Agueros i ka rënë të fikët në dhomat e
zhveshjes.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i mjekëve, të cilët e kanë përmendur lojtarin.

Më pas Aguero u dërgua me ambulancë në spital dhe sipas raportimit të mediave, lojtari nuk ka asgjë serioze dhe aktualisht ai është në gjendje të mirë shëndetsore.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400