Arnautovic lavdëron prurjet e reja të West Hamit

20:23 / E diell, 29 Korrik 2018

Marko Arnautovic ka lavdëruar ndikimin e nënshkrimeve të reja të West Hamit derisa ka folur pas fitores prej 2-1 kundër Ipswich në Portman Road të shtunën

 

Shtatë lojtarë të rinj të “çekanëve” u paraqiten në këtë miqësore, përfshirë edhe Filipe Anderson i cili shënoi golin e parë për klubin.

“Mendojë që lojtarët të cilët kanë ardhur janë adaptuar mirë, por gjëja më e rëndësishme është Premier Liga dhe shpresojë që ata do ta tregojnë kualitetin edhe aty”, ka thënë ai për ueb-faqen e klubit.

“Ne kemi pasur një transfer të mirë në verë dhe ka shumë konkurrencë për gjithsecilën pozitë”.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400