Arrihet marrëveshja përfundimtare: Griezmann te rivali i madh i Atleticos!

00:24 / E enjte, 14 Dhjetor 2017

 

Palët kanë arritur marrëveshje edhe për detajet e fundit.

Antoine Griezmann do të transferohet te Barcelona.

Sipas informacioneve të fundit nga Spanja, tani gjithçka është e qartë, përcjellë “Lajmi.net”.

Palët kanë arritur marrëveshje edhe për detajet e fundit.

Operacioni do të realizohet në verë, ndërsa Griezmann do të nënshkruajë kontratë 3-vjeçare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400