Atletiko Madrit fituese e Europa Ligës

22:38 / E mërkure, 16 Maj 2018

 

Atletiko Madrid e ka mposhtur me rezultat të thellë prej 3-0 Marsjen, në finalen e zhvilluar në Lyon të Francës.

 

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400