Aubameyang trondit Dortmundin, gëzon Milanin

21:53 / E shtunë, 12 Gusht 2017

 

 

 

Pierre-Emerick Aubameyang nuk e ka përjashtuar mundësin e largimit nga Borussia Dortmund.
Ditë më parë u raportua si nga ana e lojtarit po ashtu edhe klubit se Pierre-Emerick Aubameyang do të qëndrojë edhe për së paku një edicion në Bundesliga.

Por, tani është vetë sulmuesi që ka thënë të kundërtën, duke i dhënë sinjale pozitive Milanit, që po këmbëngul për 28 vjeçarin.

“E ardhmja ime? Pyetje e vështirë, do të shohim çfarë do të ndodhë”, tha sulmuesi për Sky Sports Germany.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400