Baba i Neymar shuan shpresat e Realit: Ai ka të ardhme në PSG

20:18 / E martë, 13 Mars 2018

 

Babai i Neymarit ka mohuar zërat se djali i tij do të largohet gjatë verës së ardhshme nga PSG për të kaluar në Real Madrid

Gjatë ditës së sotme presidenti i PSG-së, Nasser al Khelaifi ka qëndruar në Brazil, ku është takuar me Neymar dhe babain e tij.

Pas këtij takimi ka folur babai i Neymar, i cili tha se djali i tij e ka të ardhmen në PSG.

“Neymar ka të ardhmen në PSG, Neymar ka të tashmen në PSG”, tha babai i Neymar, duke shuar kështu shpresat e Realit për një transferim të mundshëm.

“Neymar është i lumtur, i motivuar dhe mezi p pret të kthehet. Si shpreson se do të kthehet para përfundimit të sezonit për të luajtur në Kupë dhe në ligë”, u shpreh ai në fund.

Ndërsa, gjatë ditës presidenti Al Khelaifi tha se nuk kanë asnjë problem me Neymar dhe janë shumë të lumtur me të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400