Bale si në kohët e vjetra, gol fenomenal ndaj Deportivos (Video)

17:21 / E diell, 21 Janar 2018

 

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Deportivo de La Corunas me rezultat 2-1 në La Liga.

Goli erdhi nga Gareth Bale në minutën e 42-të dhe ishte thjesht fantastik.

Pjesa e parë përfundoi me rezultatin 2-1, ndërsa golin tjetër për Los Blancos e shënoi Nacho.

Për mysafirët shënoi Adrian Lopez në minutën e 23-të.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400