Barcelona arrin marrëveshje me përforcimin e ri

10:13 / E mërkure, 16 Maj 2018

Barcelona ka siguruar një përforcim të ri.

 Barcelona ka arritur marrëveshje me Sevillan për transferimin e mbrojtësit Clement Lenglet.

Mediat spanjolle raportojnë se Lenglet pritet të kalojë në Camp Nou, pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell “lajmi.net”.

Raportohet se gjiganti katalonas do t’i paguajë 35 milionë euro për francezin, i cili pritet të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare.

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2019 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400