Barcelona – Athletic Bilbao, shënohet goli i parë

22:05 / E mërkure, 11 Janar 2017

Barcelona ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Athletic Bilbaos.

Golin për blaugranët e shënoi Luis Suarez në minutën e 36-të.

 

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2018 - Gazeta Infopress

Foto Lajm

Materialet dhe informacionet në këtë portal nuk mund të kopjohen, të shtypen, ose të përdoren për qëllime komerciale, pa miratimin e grupit medial. Çdo kopjim dhe publikim i paautorizuar paraqet shkelje të të drejtave të autorit dhe të pronës intelektuale dhe si i tillë sanksionohet me dispozitat ligjore në fuqi.

E-Mail: [email protected], Tel: +386 49 102 742, +377 44 587 400